FIKSIMI I DUA LIPËS/ Ja cila është ngjyra që këngëtarja zgjedh në çdo koncert (FOTO) – AlpeGossip
FIKSIMI I DUA LIPËS/  Ja cila është ngjyra që këngëtarja zgjedh në çdo koncert (FOTO)

FIKSIMI I DUA LIPËS/ Ja cila është ngjyra që këngëtarja zgjedh në çdo koncert (FOTO)

Stili i Dua Lipa është jashtëzakonisht fashion dhe transformist. Këngëtarja kalon në fakt nga pamje , komplet pa grim, deri në make up skenografikë.

Ndërsa i mban shpesh herë flokët e lëshuar, por nuk heq dorë nga kapja e flokëve topuz në raste të veçanta.  Para disa muajsh Dua  i bëri  flokët një prerje simetrike të shkutër.

Ky trend ka pushtuar rrjetet sociale dhe të gjitha vajzat po insiprohen nag ky model.

Këngëtarja Shqiptare është kosideruar nga revistat prestigjoze si “Femra më me stil”.

Detaj që na bëri përshtypje ësht se dua është keq e fiksuar pas ngjyrës lejla, shpesh e shohim me këtë ngjyrë nepër evente,koncerte apo edhe në përditshmëri.

Nuk e dim pse Dua e adhuron kaq shum këtë ngjyrë por gjithsesi ajo duket sharmante dhe i ka hije.

AlpeNews.al  ju sjell  disa foto nga daljet publike të Dua Lipa  ku ka zgjedhur ngjyrën lejla.