Elvana Gjata poston foton ku duket YLL, Blerim Destani çudit me komentin e tij! Ku i paska shkuar mendja... - AlpeGossip
Elvana Gjata poston foton ku duket YLL, Blerim Destani çudit me komentin e tij! Ku i paska shkuar mendja…

Elvana Gjata poston foton ku duket YLL, Blerim Destani çudit me komentin e tij! Ku i paska shkuar mendja…

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare këngët e së cilës janë kthyer menjëherë në hite dhe dëgjohen nga të gjithë. Pas bashkëpunimit të suksesshëm me Ledri Vula dhe John Shahu, Elvana mesa duket se ka ndërmend të ndalet dhe ka paralajmëruar projekte të reja. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë e bukur me fytyrën e saj simpatike dhe me buzët e kuqe. Por nëse të gjithë e kanë komplimentuar për pamjen, aktori i njohur Blerim Destani e ka komplimentuar për orën ku ka shkruar: “orë e bukur” dhe Elvana nuk i ka kthyer fare përgjigje.