TANI ËSHTË SUPER SEKSI/ Ja si dukej në fëmijëri këngëtarja e njohur (FOTO) – AlpeGossip
TANI ËSHTË SUPER SEKSI/ Ja si dukej në fëmijëri këngëtarja e njohur (FOTO)

TANI ËSHTË SUPER SEKSI/ Ja si dukej në fëmijëri këngëtarja e njohur (FOTO)

Dhurata Ahmetaj është mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur nga publiku shqiptar.

Meqënëse shumë nga artistët shpesh rikthehen në kohë dhe sjellin foto nga fëmijëria, këtë e bëri edhe ajo.

Dhuarata publikoi një fotografi në Instagram në të cilën duket tërësisht ndryshe por nuk mund të themi që nuk është simpatike.

Edhe pse nuk lançon shpesh projekte të reja, Ahmetaj tanimë ka fituar zemrat e publikut dhe fansave që e ndjekin vazhdimisht.

“A po vjen”, është kënga e fundit e lançuar nga ajo që u mirëprit nga fansat.