U LARGUA NGA DIGITALB/ Ja në cilin televizion do ta shohim tani Ilda Bejlerin – AlpeGossip
U LARGUA NGA DIGITALB/ Ja në cilin televizion do ta shohim tani Ilda Bejlerin

U LARGUA NGA DIGITALB/ Ja në cilin televizion do ta shohim tani Ilda Bejlerin

Në korrik u përhap me shpejtësi lajmi se Ilda Bejleri do largohet nga Digitalb pas 11 vitesh dhe u tha se shkak për largimin ishte bërë një sherr me Shakohoxhën.

Pas largimit nga Digitalb, Ilda do të nisë punë në një tjetër televizion dhe bëhet fjalë për Top Channelin.

Këtë e ka zbuluar vetë moderatorja sot duke postuar një video nga ambientet e Topit dhe shkruan se do vijë me një projekt të ri shumë shpejt.

“Digitalb, 11 vite jetë, gjithmonë në zemrën time. Gati për të hapur një portë akoma më të madhe. Së shpejti”, shkruan Ilda.