PO PUNOJNË BASHKË PËR FILMIN E RI/ Ermal Mamaqi i bën ”diss-in” Encës – AlpeGossip
PO PUNOJNË BASHKË PËR FILMIN E RI/ Ermal Mamaqi i bën ”diss-in” Encës

PO PUNOJNË BASHKË PËR FILMIN E RI/ Ermal Mamaqi i bën ”diss-in” Encës

Prej disa kohësh aktori dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet e serialit të tij të ri që quhet ‘I love Tropoja’. Pjesë e kastit të aktorëve është edhe këngëtarja Enca e cila ditët e fundit ka qenë në Tropojë ku dhe ka xhiruar.

Së fundmi, nëpërmjet një postimi në Instastory, Ermali ka shkaktuar shumë të qeshura teksa ka publikuar një fotomontazh ku shihet një foto e Encës në krevat, ndërkohë që i ka vendosur fytyrën e tij.

“Enca diss”, ka shkruar Ermali në postimin e tij që me siguri ka shkrirë së qeshuri të gjithë ndjekësit.