NOIZY ME PUSHIME NË TAJLANDË/ Zbulohet kush po e shoqëron reperin (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY ME PUSHIME NË TAJLANDË/ Zbulohet kush po e shoqëron reperin (FOTO)

NOIZY ME PUSHIME NË TAJLANDË/ Zbulohet kush po e shoqëron reperin (FOTO)

Pas një periudhe shumë të angazhuar me muzikë; me koncerte brenda dhe jashtë vendit, reperi i njohur, Noizy, ka gjetur më në fund kohën për të pushuar. Për t’i kaluar në paqe dhe në relaks këto ditë pushimi, reperi ka zgjedhur një destinacion shumë të vecantë.

Noizy ka udhëtuar drejt ishujve “Phi Phi”, një grup ishujsh të ndodhur në Tajlandë. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij momente nga ky udhëtim dhe me siguri kështu do të bëjë edhe në ditët në vazhdim. Në këtë udhëtim Noizy shoqërohet nga grupi i tij i miqve dhe djemtë duket se po argëtohen vërtetë shumë!