MOS HEZITONI! Këto janë 6 ngjyrat e flokëve që duhet të provoni në pranverë (FOTO) – AlpeGossip
MOS HEZITONI! Këto janë 6 ngjyrat e flokëve që duhet të provoni në pranverë (FOTO)

MOS HEZITONI! Këto janë 6 ngjyrat e flokëve që duhet të provoni në pranverë (FOTO)

Pranvera nuk është larg dhe këto ngjyra flokësh janë kaq të ëmbla, të freskat dhe gjallëruese sa duhet të gjithë t’i provojnë. Nga nuancat natyrale të zezë dhe kafes deri tek eksperimenti me nuancat e rozës. Ja 6 ngjyrat më cool të flokëve për pranverë: