KËTË NUK E PRISNIM/ Linda Rei publikon foton e të “dashurit” të Uindit – AlpeGossip
KËTË NUK E PRISNIM/ Linda Rei publikon foton e të “dashurit” të Uindit

KËTË NUK E PRISNIM/ Linda Rei publikon foton e të “dashurit” të Uindit

Gjithnjë “ndez” rrjetin me ato që publikon në Instagram por këtë herë Linda Rei na ka çuditur me postimin e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar foton e një djali për të cilin thotë se ësht i dashuri i motrës së Encës, Uindit e cila kohë më parë përmes humorit deklaroi se kishte një djalë me këngëtarin e njohur 50 Cent.

Djali në foto ka një ngjashmëri të madhe me këngëtarin e njohur botërisht dhe tashmë presim reagimin e Uindit…