Dikur këndonin bashkë, këngëtari i njohur surprizon Ledina Çelon për ditëlindje (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Dikur këndonin bashkë, këngëtari i njohur surprizon Ledina Çelon për ditëlindje (FOTO+VIDEO)

Dikur këndonin bashkë, këngëtari i njohur surprizon Ledina Çelon për ditëlindje (FOTO+VIDEO)

Ledina Çelo sot feston ditëlindjen dhe bën plot 40 vjeç

. Këngëtarja e ka nisur mëngjesin me urime të shumta, por surpriza më e bukur ishte ajo e bërë nga këngëtari me të cilin dikur ka kënduar në një skenë. Sabri Fejzullahu me bashkëshorten e tij, Nerën, janë ata që e kanë surprizuar Ledinën e cila më pas ka hedhur foton e tyre në Instastorie ku shkruan: “Surpriza me e bukur për ditëlindjen time’.