NA ERDHI KEQ PËR TË/ Armela e Big Brother na la gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
NA ERDHI KEQ PËR TË/ Armela e Big Brother na la gojëhapur  (FOTO)

NA ERDHI KEQ PËR TË/ Armela e Big Brother na la gojëhapur (FOTO)

E mbani mend Armelën e Big Brother, një vajza simpatike e cila ishte shumë e urtë gjatë asaj kohe që qëndroi në shtëpi?

Sot ajo është bërë një “bishë” e vërtetë ndërsa ka ndryshuar shumë pamjen pas disa ndërhyrjeve plastike.

Por jo vetëm kaq, ajo i ka hyrë edhe rrugës së muzikës, duke publikuar një këngë.

Ndërkohë në Instagram ajo është shumë aktive duke postuar vazhdimisht foto pr ovokuese dhe duke reklamuar jetën e shtrenjtë që bën.

Armela shihet vazhdimisht me pushime dhe me veshje të firmave të njohura.