PULOVRAT/ Pjesë e pandarë e koleksionit vjeshtë 2018 (FOTO) – AlpeGossip
PULOVRAT/ Pjesë e pandarë e koleksionit vjeshtë 2018 (FOTO)

PULOVRAT/ Pjesë e pandarë e koleksionit vjeshtë 2018 (FOTO)

Me këto temperatura është shumë e vështirë të mendohet për rrobat e vjeshtës, por trendet më të reja tashmë kanë dalë dhe nuk do të ishte keq që të ishit të informuar rreth modeleve më të reja të pulovrave!
Flasim për të gjitha llojet e pulovrave, qofshin ato të leshta, kashmiri, të shkurtra ose të gjata. Pulovrat janë komode, lehtësisht të kombinueshme dhe gjejnë vend në garderobën e secilës.
Hidhini një sy ngjyrave, modeleve dhe materialeve për të ditur çfarë të zgjidhni që të jeni në modë këtë vjeshtë.