BËN TWERK/ Linda Rei “thumbon” femrat për të pasmet: Jo photoshop…(FOTO) – AlpeGossip
BËN TWERK/ Linda Rei “thumbon” femrat për të pasmet: Jo photoshop…(FOTO)

BËN TWERK/ Linda Rei “thumbon” femrat për të pasmet: Jo photoshop…(FOTO)

Linda Rei është një personazh që gjithmonë tërheq vëmendje në median shqiptare.

Trasgjinorja  ka treguar shpesh  që  frekuenton jetën e natës por duket se natën e kaluar ka “harbuar” duke postuar foto dhe video porvokuese.

Linda shihet të kërcej twerk duke treguar sa më shum të pasmet. Në videon e shpërndarë  në instagram  duket se ka dëshirë të thumboi femrat  që përdorin photoshopin.

Ky është trupi im”   shkruan  në videon e publikuar trasgjinorja shqiptare