“MENDUAM SE ISHTE E DUHURA”/ Vajza e Ardit Gjebreas bëri Bora Zemanin të këndonte në “Kënga Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
“MENDUAM SE ISHTE E DUHURA”/ Vajza e Ardit Gjebreas bëri Bora Zemanin të këndonte në “Kënga Magjike” (FOTO)

“MENDUAM SE ISHTE E DUHURA”/ Vajza e Ardit Gjebreas bëri Bora Zemanin të këndonte në “Kënga Magjike” (FOTO)

Bora Zemanin përveçse si bashkëprezantuese përkrah Ardit Gjebreas, në edicionin e 20-të të “Kënga Magjike e pamë edhe të këndonte.

Në gjysmëfinalen e dytë të këtij festivali Bora performoi këngën e “Celoso” të Lele Pons njëkohësisht duke performuar e shoqëruar nga balerinët e Albi Nako Dance.

Në një postim të djeshëm Bora ka falenderuar të gjithë personat që e ndihmuan të provonte diçka të re në skenë, të vinte si këngëtare dhe u shpreh se zanafilla e gjithë kësaj ishte një person i veçantë.

Mesa duket ka qenë ideja e vajzës së Arditit, Ana Gjebrea, që Bora të këtë këngë spanjolle.

Kjo është e vogla që më bëri të këndoj. Ajo që na tregoi këngën e Lele Pons dhe të gjithë menduam se ishte e duhura. Të dua karamele“: shkruan Bora në Instagram.