JANË RIKTHYER/ Kiara dhe Butrinti shkëmbyen komente në Instagram dhe të gjithë mendojnë se janë bashkë (FOTO) – AlpeGossip
JANË RIKTHYER/ Kiara dhe Butrinti shkëmbyen komente në Instagram dhe të gjithë mendojnë se janë bashkë (FOTO)

JANË RIKTHYER/ Kiara dhe Butrinti shkëmbyen komente në Instagram dhe të gjithë mendojnë se janë bashkë (FOTO)

Ka kaluar shumë kohë që kur Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë përfolur për një lidhje dashurie. Mirëpo asnjëri prej të dyve nuk e ka pranuar kurrë lidhjen publikisht duke thënë se janë vetëm miq.

Pak muaj më parë e pyetur për lidhjen me Butrintin, moderatorja tha se largësia nuk mund të mbante një lidhje kështu që ata nuk ishin bashkë.

Kiara na hodhi dyshimet se dyshja i kishte dhënë fund lidhjes për shkak të distancës. Mirëpo sot Butrinti dhe Kiara dhanë një shenjë që mund të jenë rikthyer dhe fansat menjëherë reaguan.

Në foton e fundit të postuar në Instagram nga moderatorja ku dukej mjaft seksi, këngëtari la një koment me një emoji të mërzitur, ndërkohë që Kiara i’a ktheu me fytyrën e një arushi.

Pas kësaj të gjithë mendojnë se ata janë rikthyer, por nuk e dimë nëse do e pranojnë këtë herë publikisht, kështu që na mbetet të presimmm