“RRUGËN E KEMI SHUMË TË GJATË…”/ Flori feston sot ditëlindjen, por urimi i Brunos dhe Klajdit ishte njësoj (FOTOT) – AlpeGossip
“RRUGËN E KEMI SHUMË TË GJATË…”/ Flori feston sot ditëlindjen, por urimi i Brunos dhe Klajdit ishte njësoj (FOTOT)

“RRUGËN E KEMI SHUMË TË GJATË…”/ Flori feston sot ditëlindjen, por urimi i Brunos dhe Klajdit ishte njësoj (FOTOT)

Flori Mumajesi ka festë sot!

Kantautori i njohur feston ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urimet e përzemërta nga miq e të afërm.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen tonë ishte urimi i Brunos dhe Klajdi Harunit, të cilët çuditërisht zgjodhën të jëjtat fjalë për të uruar mikun e tyre dhe bashkëpunëtorin prej vitesh.

Le ti hedhim një sy urimeve të dyshes:

 

Treshja fantastike janë të pandashëm dhe kanë mjaft bashkëpunime. Kjo tregon se rrugëtimi i tyre drejt suksesit do të jetë i përbashkët.

Ata kishin planifikuar të sillnin një hit të ri këtë verë, pasi pak më parë u tha se xhirimet e klipit kishin mbaruar. Por ende nuk e dimë se për kur është rezervuar surpriza!

Ne jemi gjithë sy e veshë për bashkëpunimin BOMBË.