TË GJITHË SYTË NGA BELINDA/ E veshur me të kuqe velina tërheq vëmendjen e gjithë Barcelonës (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË SYTË NGA BELINDA/ E veshur me të kuqe velina tërheq vëmendjen e gjithë Barcelonës (FOTO)

TË GJITHË SYTË NGA BELINDA/ E veshur me të kuqe velina tërheq vëmendjen e gjithë Barcelonës (FOTO)

Prej disa ditësh velina e “Xing me Ermalin”, Belinda Dragoti ndodhet me pushime në Spanjë, nga ku ka postuar plot foto e video që kanë tërhequr vëmendjen e janë komentuar shumë.

Në imazhin e fundit Belinda është shfaqur duke pozuar në mes të qendrës në Barcelonë, me një fustan të kuq, flokët e kapur dhe një erashkë në dorë.

Belinda duket tipike si një spanjolle dhe të gjithë kalimtarët kanë kthyer kokën duke e parë të mahnitur.

Velina ka marrë komplimenta të shumta dhe shumë shkruajnë se kanë mbetur pa fjalë nga këto pamje.