Dj Sardi vihet në siklet para moderatores: Më kanë kapur duke bërë çiçin në... - AlpeGossip
Dj Sardi vihet në siklet para moderatores: Më kanë kapur duke bërë çiçin në…

Dj Sardi vihet në siklet para moderatores: Më kanë kapur duke bërë çiçin në…

Dj Sardi është ndër Dj më të suksesshëm në kryeqytet, i cili u bë i njohur edhe për personat që nuk frekuentojnë klubet e natës, falë pjesëmarrjes së tij në jurinë e spektaklit të “Këngës Magjike”.

I ftuar në emisionin “Pushime on Top”, ai ka rrëfyer detaje nga jeta e tij, angazhimi në muzikë si dhe i është përgjigjur një pyetësori me pak “spec” nga moderatorja Ori Nebiaj.

I pyeteur se çfarë është gjëja më e sikletshme që të kanë kapur duke bërë?

Çiçin në rrugë, pas makinës“, ka thënë Dj Sardi./AlpeNews.al/