Genta Gjalpi “KA BËR LLAFE” me hekurin/ Del nga shtëpia pa… (FOTO) – AlpeGossip
Genta Gjalpi “KA BËR LLAFE” me hekurin/ Del nga shtëpia pa… (FOTO)

Genta Gjalpi “KA BËR LLAFE” me hekurin/ Del nga shtëpia pa… (FOTO)

Genta Gjalpi ish-banorja e reality show “BB” e cila ka rënë shumë në sy për personalitetin e saj shpërthyes di gjithmonë si të jetë në qendër të vëmendjes. Genta vazhdon të publikojë foto te saja, ku në disa prej tyre mundohet te ekspozojë diçka më shumë nga asetet e saj. Por sot në ndryshim nga ditët e tjera Genta ka postuar një foto normale në Instagram me shkrimin:

“Kam bër llafe me hekurin”

Dhe ne normalisht e dinim që Genta nuk ishte një vajzë për shtëpi,por kësaj radhe ishte vet ajo e cila na e konfirmoi këtë gjë.

Përgatitit AlpeNews.al