XHENSILA MBËSHTET PUBLIKISHT ELVANËN/ Shihni çfarë shkruan për të (FOTO) – AlpeGossip
XHENSILA MBËSHTET PUBLIKISHT ELVANËN/ Shihni çfarë shkruan për të (FOTO)

XHENSILA MBËSHTET PUBLIKISHT ELVANËN/ Shihni çfarë shkruan për të (FOTO)

Elvana Gjata sot ka publikuar me videoklip këngën “Shade”.
Ajo  muaj më parë kishte paralajmëruar se është pjesë e albumit të ri të producentit të njohur Poo Bear me këngën “Shade”.

Ky projekt tashmë është publikuar në kanalin YouTube, ndërsa këngëtarja ka marrë komente pozitive nga kolegët.

Ishte Xhensila Myrtezaj ajo e cila për herë të parë ka mbështetur haptas Elvanën duke publikuar projektin e ri të saj në llogarinë e saj në Instagram.

“Si gjithmonë Elvana 💎. @elvanagjataaaa“, ka shkruar Xhensila.

Kujtojmë që, ditë më parë policia ka shpallur në kërkim Elvana Gjatën, si e përfshirë në ngjarjen e ndodhur në ish bllok, atje ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë.

View this post on Instagram

Si gjithmonë Elvana 💎. @elvanagjataaaa

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on