I janë bërë buzët si patok, shihni transformimin e Luana Vjollcës (FOTO) – AlpeGossip
I janë bërë buzët si patok, shihni transformimin e Luana Vjollcës (FOTO)

I janë bërë buzët si patok, shihni transformimin e Luana Vjollcës (FOTO)

Luana Vjollca është moderatorja më e përfolur dhe më simpatike shqiptare.

Por duket se bukuria e saj është paksa “artificiale”. Shepsh ajo është vënë në qëndër të diskutimeve për ndërhyrjet kirurgjikale, të cilat moderatorja nuk i ka pranuar.

Fansat e saj kanë vënë re se buzët e saj kanë formë të çuditëshme, madje i afrohen si forma e një patoku ku madje jo të pakta kanë qënë rastet që i kanë dedikuar edhe meme të ndryshme.

Epo çfarë i ke bërë vetes moj Luana?! Të paktën pranoi.