PASI e mori në klip, modeli tërbohet për të pasmet e Encës. Ja çfarë i thotë… (FOTO) – AlpeGossip
PASI e mori në klip, modeli tërbohet për të pasmet e Encës. Ja çfarë i thotë… (FOTO)

PASI e mori në klip, modeli tërbohet për të pasmet e Encës. Ja çfarë i thotë… (FOTO)

Këngëtarja e hitit ‘Dua’, Enca Haxhia është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të momentit në showbiz. Pas thyerjes së rekordit të klikimeve me klipin e fundit me skenat erotike, në të cilin u bë pjesë edhe modeli italian Pierluigi Fracassi, Enca po shijon suksesin e këngës së saj të fundit.

Herë pas here këngëtarja poston në profilin e saj në ‘Instagram’ foto ose video ‘të nxehta’ që çmendin rrjetin dhe marrin qindra reagime nga fansat. Një video të tillë, ku shfaqej duke bërë twerk me këmbën e ngritur mbi divan, këngëtarja e publikoi disa orë më parë.

Mirëpo ajo që është vënë re, është fakti se modeli i cili ishte pjesë e videoklipit të saj të fundit, i ka komentuar këngëtares që dridhte të pasmet e saj.
“Shkëlqen”- i ka thënë Pierluigi Encës dhe ka lënë një figurë me sytë me zemra, duke shfaqur hapur pëlqimin e tij për të.