Harrojeni këmishën 1 mijë dollarë, s’do ta besoni sa kushtonte xhaketa e Alketës dje (FOTO) – AlpeGossip
Harrojeni këmishën 1 mijë dollarë, s’do ta besoni sa kushtonte xhaketa e Alketës dje (FOTO)

Harrojeni këmishën 1 mijë dollarë, s’do ta besoni sa kushtonte xhaketa e Alketës dje (FOTO)

Javën e kaluar u komentua shumë këmisha rozë e Alketa Vejsiut e cila kushton 1100 dollarë dhe një të tillë e kishte veshur edhe Melania Trump.

Mbrëmjen e djeshme “Në kurthin e Piter”, Alketa u shfaq sërish e veshur me rozë, por këtë herë me një xhaketë-fustan që e bënte të dukej si gjithmonë në super formë.

Mirëpo me këtë xhaketë moderatorja nuk ka harxhuar aq shumë sa me këmishën.

Faqja “whattheywearin” bën të ditur se çmimi i kësaj xhakete është vetëm 60 euro.