“MË KËRKOI DORËN PËR FEJESË”/ Era Rusi zbulon propozimin e çuditshëm që mori nga… – AlpeGossip
“MË KËRKOI DORËN PËR FEJESË”/ Era Rusi zbulon propozimin e çuditshëm që mori nga…

“MË KËRKOI DORËN PËR FEJESË”/ Era Rusi zbulon propozimin e çuditshëm që mori nga…

Këngëtarja e njohur, Era Rusi, ka qenë në një lidhje ‘Skype’ pasditen e kaluar në emisionin “Ftesë në 5”. Ndër të tjera, Era ka zbuluar një propozim të çuditshëm që ka marrë ditën e djeshme.

“Në fillim të më njihte, të darkonim, do lidheshim, më pas do të vinte të më kërkonte dorën, të fejoheshim dhe më vonë do të martoheshim”, u shpreh Era

Siç duket propozimet nuk i mungojnë këngëtares, e cila disa kohë më parë, mori dhe një “propozim” live nga gazetari i “E Diell”, Ervin Kurti. Natyrisht e gjitha ndodhi në kontekstit e një shakaje.