ERMAL MAMAQI DHE ELVANA GJATA NË PROJEKTIN E RI/ Pamje nga filmi “Dy gisht mjaltë” – AlpeGossip
ERMAL MAMAQI DHE ELVANA GJATA NË PROJEKTIN E RI/ Pamje nga filmi “Dy gisht mjaltë”

ERMAL MAMAQI DHE ELVANA GJATA NË PROJEKTIN E RI/ Pamje nga filmi “Dy gisht mjaltë”

“Dy gisht mjaltë” është filmi i ri që do të vijë së shpejti.
Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi dyshja e famshme e showbizit shqiptar do të sjellin një surprizë ku në një film-komedi do të shfaqen së bashku, shkruan.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram, Elvana së bashku me Ermalin shfaqen tejet qesharakë.

Mbase këto janë pjesë të xhirimeve të filmit…

Duhet theksuar se pjesë e këtij filmi do të jenë edhe emra mjaft të njohur të artit shqiptar, si Bujar Asqeriu, Olta Daku, Marjana Kondi, dhe Koço Devole.