Fjolla Morina përfundon në spital! Ja si është gjendja e saj (FOTO) – AlpeGossip
Fjolla Morina përfundon në spital! Ja si është gjendja e saj (FOTO)

Fjolla Morina përfundon në spital! Ja si është gjendja e saj (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret e showbizz-it shqiptar që njihet për jetën e saj luksoze.

Bëhet fjalë për këngëtaren nga Kosova, Fjolla Morina e cila mesa duket po kalon disa momente të vështira në jetën e saj.

Këngëtarja ndodhet në spital dhe këtë e ka treguar vetë me një postim në Instastory, pak minuta më parë pa zbuluar arsyen e kësaj situate të përkeqësuar. Në foto Fjolla, shihet e shtrirë ndërsa në krahun e saj shihet i vendosur një serum.

 

Le të shpresojmë që këngëtarja të bëhet sa më mirë dhe mos të jetë diçka serioze.