HARROJINI TAKAT/ Këtë verë janë në modë shapkat. Ja cilat konkretisht – AlpeGossip
HARROJINI TAKAT/ Këtë verë janë në modë shapkat. Ja cilat konkretisht

HARROJINI TAKAT/ Këtë verë janë në modë shapkat. Ja cilat konkretisht

Moda këtë verë duket se nuk dëshiron të na “sprovojë” aspak!

E themi këtë pasi në verën e 2019-ës nuk janë në modë takat, por shapkat, kësisoj do ndihemi super rehat.

Në fotot në vijim do keni mundësinë që të njiheni me të gjitha llojet e shapkave që pritet të pushtojnë Instagram-in dhe po ashtu të bëjnë namin në stinën e ardhshme.

Ju këshillojmë që t’i blini disa prej tyre, ato që pëlqeni më shumë, pasi realisht ia vlejnë dhe do fitoni vëmendjen e të gjithëve me to veshur.