Publikoi foto në “Instagram”, zbulohet çmimi marramendës i veshjes së Bleonës (FOTO) – AlpeGossip
Publikoi foto në “Instagram”, zbulohet çmimi marramendës i veshjes së Bleonës (FOTO)

Publikoi foto në “Instagram”, zbulohet çmimi marramendës i veshjes së Bleonës (FOTO)

Bleona Qereti para pak orësh ka publikuar një imazh shumë provokues në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty ajo shihej veshur me një fund nga marka Channel dhe me çizme nga marka Casadei.

Faqja “What they wearin” ka dhënë edhe çmimet e kësaj dukje të Bleonës, ku totali arrin një shifër prej 4570 dollarësh. Ku fundi kushton 1795 dhe çizmet 2775 dollar.

Ndryshe, ajo në këto imazhe shfaqet në shoqërinë e qenushit të saj./