Një djalë preku të pasmet e këngëtares shqiptare. Ja si reagoi ajo (FOTO) – AlpeGossip
Një djalë preku të pasmet e këngëtares shqiptare. Ja si reagoi ajo (FOTO)

Një djalë preku të pasmet e këngëtares shqiptare. Ja si reagoi ajo (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj ka rrëfyer një moment aspak të këndshëm për të në njërin nga videoklipet e saj.

Bëhet fjalë për një klip të hershëm të këngëtares, “E vogla”, ku njëri nga modelet që shfaqet në klip guxoi ti prekte të pasmet.

Në një intervistë për “Jo vetëm modë” ajo tregoi se si në një pjesë të kripit ai guxoi ta prekte mbrapa, ndërsa këngëtarja i është kthyer shumë keq.

“Te ‘E vogla’, ai cuni ka qenë më mistreci nga të gjithë. Ai në një moment u afrua dhe guxoi të afrohej më shumë se c’duhej sepse ai djali ka qenë një model me karrierë jashtë Maqedonisë. Studio që më menaxhonte aso kohe kërkonte: Duam një djalë të famshëm.

E gjejmë këtë djalin që gjithve iu pëlqeu, mua jo. Kemi qenë në pjesën e shkallëve që unë duhet të ngjitesha dhe ai (e prek) mbrapa. I jam kthyer (e goditi) dhe i thashë: Mos më prek”