I thonë: “Po që je k*re e dinë ata të shtëpisë?” Klaudia Pepa reagon kështu ndaj fansit (FOTO) – AlpeGossip
I thonë: “Po që je k*re e dinë ata të shtëpisë?” Klaudia Pepa reagon kështu ndaj fansit (FOTO)

I thonë: “Po që je k*re e dinë ata të shtëpisë?” Klaudia Pepa reagon kështu ndaj fansit (FOTO)

Balerina e famshme, Klaudia Pepa shpesh herë nuk nguron të kapet me komentuesit e saj në rrjete sociale. Herë herë ndërhyn edhe mami i Klaudias, Lume Pepa. Mund të thuhet se shumë tashmë njohin edhe mamin e balerinës jo vetëm atë.

Së fundmi një prej komentuesve ka tërhequr vëmendjen e Klaudias pasi e ka ofenduar duke i thënë: “Po që je k*re e dinë ata të shtëpisë?”

Po përgjigjia e Klaudias? Ajo ia kthen bukur, pastër dhe pa gabime: “Kështu i thua fëmijës tend që ke në profil?” Epo askush s’ka pse ofendon tjetrin, kur ekziston opsioni mos e pëlqejë, “block” apo çdo opsion tjetër.