“ËSHTË PËRBALTUR EMRI IM”/ Reagon Xhensila: Do mbani përgjegjësi – AlpeGossip
“ËSHTË PËRBALTUR EMRI IM”/ Reagon Xhensila: Do mbani përgjegjësi

“ËSHTË PËRBALTUR EMRI IM”/ Reagon Xhensila: Do mbani përgjegjësi

Emri i saj ditët e fundit ka qenë shumë i përfolur prandaj Xhensila ka vendosur të reagojë. Përmes një postimi në Instastory këngëtarja ka paralajmëruar se kushdo që merret me emrin e saj duke shpikur gënjeshtra, do të përballet me përgjegjësi juridike.

“Sapo më nisën një video që një monstër Tiktoku me fantazinë më të shthurur ka baltosur emrin tim, me njerëz që as nuk i njoh e as emrin s’ja u kam dëgjuar kurrë. Plerë që përdor një moment delikat mediatik, për të thurur intrigat dhe gënjeshtrat e tua. Është përbaltur shumë emri im për shumë vite pork am heshtur. Nga ky moment do mbani përgjegjësi juridike për çdo shpifje”, shkruan Xhensila.

'Është përbaltur emri im', reagon Xhensila: Do mbani