UAU/ Capital T harxhon shumën marramendëse vetëm për një orë (FOTO) – AlpeGossip
UAU/ Capital T harxhon shumën marramendëse vetëm për një orë (FOTO)

UAU/ Capital T harxhon shumën marramendëse vetëm për një orë (FOTO)

Capital T është një ndër reperët më të komentuar të momentit. Ai është po ashtu një ndër më të paguarit, prandaj dhe njihet për jetën e tij luksoze dhe blerjet e shtrenjta.

Disa ditë më parë Capitali publikoi në Instagram një foto, në të cilën binte në sy ora “Rolex” në dorën e tij. Së fundmi, faqja “What they wearin” ka zbuluar çmimin e saj dhe është padyshim një shifër marramendëse.

Ora ka kushtuar plot 12.600 euro. Kujtojmë se Capitali po publikon këngët e albumit të tij “Skulpturë”, i cili është i ndarë në dy pjesë.