“PLASËM VAPE…”/ Franceska Jaçe poston FOTO e sapo dalë nga dushi – AlpeGossip
“PLASËM VAPE…”/ Franceska Jaçe poston FOTO e sapo dalë nga dushi

“PLASËM VAPE…”/ Franceska Jaçe poston FOTO e sapo dalë nga dushi

Vera ka ardhur dhe me temperaturat në maksimum, modelet janë të parat që i “hedhin në kosh” rrobat e tepërta.

Kështu ndodh dhe me Franceska Jaçen. Ish-banorja e Big Brother është një nga femrat më simpatike dhe më të komentuara të showbiz-it.

Ajo është shumë aktive në Instagram, aty ku publikon foto nga më të ndryshmet, shpeshherë provokuese. Së fundmi ajo ka postuar një foto e sapo dalë nga dushi, me peshqir në kokë dhe me bikini ngjyrë të zezë, paksa transparente.

“Plasëm vape”, shkruan ajo.

View this post on Instagram

Plasem vape.

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on