NUK FLISTE ME JUL DEDËN PREJ KOHËSH/ Salsano Rrapi tregon arsyen: Nëse të paguan dikush… – AlpeGossip
NUK FLISTE ME JUL DEDËN PREJ KOHËSH/ Salsano Rrapi tregon arsyen: Nëse të paguan dikush…

NUK FLISTE ME JUL DEDËN PREJ KOHËSH/ Salsano Rrapi tregon arsyen: Nëse të paguan dikush…

Moderatori dhe aktori i “Portokalli”, Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në “Rreze Dielli”, ku gjatë intervistës tregoi se me njërin prej aktorëve që janë larguar nga “Portokallia” nuk flet.

Salsano tregoi se nuk flet me Julin dhe se ata nuk kanë pasur ndonjë konflikt.

“Me të gjithë të larguarit nga “Portokallia” shkoj shumë mirë pavarësisht se na ka ndarë koha, puna. Me të vetmin person që nuk komunikoj është Jul Deda. Nuk kam pasur ndonjë konflikt por thjesht nuk flas, ose atij i duket meqë ka ikur e nuk do ti flas asnjërit. Ky program është si në futboll, nëse të paguan dikush më shumë ikën”, është shprehur Salsano.