DO TË NGELNI "GOJË HAPUR"/ Trejsi ka "çmendur" clubin për Halloween (FOTO) - AlpeGossip
DO TË NGELNI “GOJË HAPUR”/ Trejsi ka “çmendur” clubin për Halloween (FOTO)

DO TË NGELNI “GOJË HAPUR”/ Trejsi ka “çmendur” clubin për Halloween (FOTO)

Këtë vit u kënaqëm me maskime të shumëllojshme të vipave për Halloween.

Disa prej tyre nuk u mjaftuan vetëm me një kostum e prandaj e provuan dy herë.

Së fundmi Trejsi Sejdini na prezantoi me lookun e kësaj feste dhe duket shumë seksi.

Ajo shfaqet e veshur me të zeza teksa argëtohet me miqtë e saj në club.

Gjithashtu ka vënë edhe paruke të zeza e duket komplet një tjetër njeri.

Ndoshta bukuroshja duhet të konsiderojë të ndryshojë ngjyrën e flokëve.