SA SHUMË ËSHTË RRITUR/ Pasi Londoni bëri këtë veprim, mami Sara është më e lumtura në botë – AlpeGossip
SA SHUMË ËSHTË RRITUR/ Pasi Londoni bëri këtë veprim, mami Sara është më e lumtura në botë

SA SHUMË ËSHTË RRITUR/ Pasi Londoni bëri këtë veprim, mami Sara është më e lumtura në botë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një ndër çiftet më të njohur në showbizin të cilët  i shohim duke  publikuar  pamje magjike nga pushimet  tyre të shpeshta luksoze.

Sara publikon shpesh foto  të djalit të  dhe ditën e  sotme ajo ka postuar një video ku  shihet shumë qartë se sa  është rritur vogëlushi. Tani duket se Londoni është mësuar të mbajë lugën dhe të ushqehet pa ndihmën e mamit.

“Mëngjes me të preferuarin tim”, ishte shkrimi i Sarës mbi videon e publikuar në Instastory.