"MËSO ANGLISHTEN SE BËN DHE SI INFLUENCUESE MODE"/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë fansat (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
“MËSO ANGLISHTEN SE BËN DHE SI INFLUENCUESE MODE”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë fansat (FOTO+VIDEO)

“MËSO ANGLISHTEN SE BËN DHE SI INFLUENCUESE MODE”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë fansat (FOTO+VIDEO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Bukuroshja Alba Hoxha ka publikuar në proflin e saj një video teksa reklamon produkt dobësues por njëri prej ndjekësve i shkruan në mënyrë ironike komentin e mëposhtëm:

 

Moderatorja e njohur Aulona Musta ka publikuar një video ku tregon muskujt e saj të formuar nga palestra por njëri prej ndjekësve i shkruarn duke nënkuptuar se është bërë si burrë:

 

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi i ka zhgënjyer të gjithë gjatë një interviste në Eurovision 2019 teksa tregon se nuk di të flasë anglisht:

/AlpeNews.al