JA E VËRTETA/ Super yll në Instagram por Arbenita duket tërësisht ndryshe në jetën reale – AlpeGossip
JA E VËRTETA/ Super yll në Instagram por Arbenita duket tërësisht ndryshe në jetën reale

JA E VËRTETA/ Super yll në Instagram por Arbenita duket tërësisht ndryshe në jetën reale

Partnerja e reperit Fero, Arbenita Ismajli, është një ndër femrat më të komentuara të momentit në showbizin shqiptar

Postimet e saj të shumta marrin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve dhe jo rrallëherë ajo ndan me ta poza të ëmbla me të dashurin e saj, Feron.

E shohim super yll në Instagram, mirëpo Arbenita ka treguar se s’duket njësoj edhe në jetën reale. Nëpërmjet disa fotove të Rihannës, modelja ka treguar me humor se si pozon në Instagram dhe si duket në të vërtetë jashtë tij.

“Unë në Instagram”, shkruan Arbenita krahas fotos së parë, duke lënë të kuptohet se del një yll.

“Unë në jetën reale.”- shkruan krah të dytës, ku Rihanna shfaqet me flokët e pakrehur dhe duke ngrënë.