PA NË ËNDËRR BABAIN E NDJERË/ Eni Çobani ka dy fjalë për të (FOTO) – AlpeGossip
PA NË ËNDËRR BABAIN E NDJERË/ Eni Çobani ka dy fjalë për të  (FOTO)

PA NË ËNDËRR BABAIN E NDJERË/ Eni Çobani ka dy fjalë për të (FOTO)

Mëngjesin e sotëm ajo i ka treguar fansave se e merr shumë malli për të, madje e kishte parë edhe në ëndërr.

Eni thotë se në ëndërr e kishte përqafuar dhe kur u zgjua e kishte lënë duke qeshur.

‘Gjëja më e bukur në botë është të shohësh prindërit e tu të buzëqeshin dhe të dish se ti je arsyeja e asaj buzëqeshjeje.Babi im me merr malli shume per ty dhe sot kete mengjes une zgjova me ty mbeshtjell ne enderr dhe tek hapa syte ti me kishe lene duke qeshur’, shkruan juristja.