ALBA HOXHA BËHET NUSE/ Balerina do t’ju mahnisë me fustanin e bardhë (FOTO) – AlpeGossip
ALBA HOXHA BËHET NUSE/ Balerina do t’ju mahnisë me fustanin e bardhë (FOTO)

ALBA HOXHA BËHET NUSE/ Balerina do t’ju mahnisë me fustanin e bardhë (FOTO)

Balerina e njohur e “Dance with me”, Alba Hoxha është bërë sot nuse për herë të parë. Alba është shfaqur mbrëmjen e sotme në sfilatën e “Ami Event” dhe të gjithë sytë ishin tek ajo.
Për Albën, “Ami Event” kishte zgjedhur një fustan tepër elegant të koleksionit të ri të vitit 2019.

Alba shkëlqente teksa ecte në pasarelë me fustanin e bardhë të qëndisur, të gjatë e të mbyllur në pjesën e sipërme.

Balerina sfiloi edhe me lingerie të bardha duke u transformuar në pak minuta nga elegante në një femër super seksi në sfilatën e “Ami Event”.