PAS MTV EMAS 2018/ Ja si e “dogjën” Dua Lipa dhe Bebe Rexha (FOTO) – AlpeGossip
PAS MTV EMAS 2018/ Ja si e “dogjën” Dua Lipa dhe Bebe Rexha (FOTO)

PAS MTV EMAS 2018/ Ja si e “dogjën” Dua Lipa dhe Bebe Rexha (FOTO)

Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë bërë bashkë për të festuar pas eventin të madh të MTV EMAs.

Dy këngëtaret shqiptare u mblodhën në një festë të ‘çmendur’.

Në party morën pjesë dhe motra e vëllai i Duas, Rina dhe Dukagjin.

Marrëdhëniet ndërmjet Dua dhe Bebes janë shumë të mira dhe këngëtaret e treguan këtë me anë të fotove e videove në rrejtet sociale.

Mbrëmjen e së dielës (4 nëntor) u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve të MTV EMAs 2018, ku Dua Lipa rrëmbey çmimim ‘Best Pop Artist’ ndërsa Bebe ndezi mbrëmjen me performancën e saj.