EGLA CENO DHE LUIZ EJLLI JANË FQINJ? Aktorja: U shkëmbyem në ashensor, e pashë me… – AlpeGossip
EGLA CENO DHE LUIZ EJLLI JANË FQINJ? Aktorja: U shkëmbyem në ashensor, e pashë me…

EGLA CENO DHE LUIZ EJLLI JANË FQINJ? Aktorja: U shkëmbyem në ashensor, e pashë me…

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, Egla Ceno, e ftuar në “Top Arena”, gjatë një interviste me Erjola Doçin ka treguar se jeton në një pallat me Luiz Ejllin dhe këtë e ka zbuluar vetëm disa ditë më parë, kur u shkëmbyen në ashensor.

Pjesë nga intervista:

Erjola Doçi: Kam dëgjuar që jeton, në një pallat, në një lagje me Luiz Ejllin.

Egla Ceno: E kisha dëgjuar dhe unë. Para dy-tre ditësh u shkëmbeva në ashensor, unë po hipja ai po ngjitej me një biberon në gojë. I thashë po ti këtu? Më tha kam shtëpinë këtu.

Erjola Doçi: Nuk të la biberoni dhe në Big dhe jashtë Bigu-t, të ndjek Egla.

Egla Ceno: Po sepse ai është bërë baba.

Erjola Doçi: E ke vizituar?

Egla Ceno: Jo unë e mora vesh aty, kur u shkëmbyem. Më kishin thënë ata të lagjes që kemi Luizin, por e kam parë vërtet para dy ditësh në ashensor dhe i kam thënë mirëserdhe në lagje. Unë e kam thënë edhe gjatë Big-ut që kam i një lagje të mrekullueshme, një komunitet që bëhemi bashkë, kujdesemi për njëri-tjetrin etj.