“FLISNI, FLISNI UNË…”/ Monika Lubonja thumbon në rrjetet sociale, me kë e ka këtë herë aktorja (VIDEO) – AlpeGossip
“FLISNI, FLISNI UNË…”/ Monika Lubonja thumbon në rrjetet sociale, me kë e ka këtë herë aktorja (VIDEO)

“FLISNI, FLISNI UNË…”/ Monika Lubonja thumbon në rrjetet sociale, me kë e ka këtë herë aktorja (VIDEO)

Teksa po shijonte kafen, Monika Lubonja nuk ka hezituar të hedhë disa kunja në rrjetet sociale.

Në një video në Instastory, aktorja duket indiferente teksa shprehet: “Flisni, flisni. Ju flisni unë po vazhdoj të pi kafen.”

Eshtë qartë që është një thumb, ndonëse nuk dihet se me kë e ka konkretisht Monika.

Më herët kujtojmë që në një ‘ask me a question’ që Monika realizoi në rrjetet sociale iu përgjigj me nota ironie pyetjeve që kishin të bënin me Ilir Shaqirin.

Një ndjekës e pyeti aktoren se kush mendonte se e ka bërë të famshme, ‘BBVIP’ apo teatri. Ajo ‘ironizoi’ duke u përgjigjur se ka qenë ‘Iliri’ duke i bashkangjitur dhe disa emoji duke qeshur.

E pyetur nëse ishte penduar për shoqërinë e saj me balerinin, ajo dha një përgjigje të prerë: “Se di! Fol me Sabianin”.

Ndërsa një tjetër shkruante se lart e poshtë kanë qarkulluar dhe fjalë që Iliri mund të ketë pasur një marrëdhënie me Monikën. Ndjekësi e pyeti Monikën nëse kjo gjë është e vërtetë.

“Akoma?? As akoma, as ende, asnjëherë”– u përgjigj e habitur aktorja e cila mesa duket nuk e priste një pyetje të tillë.

Ndërkohë nuk mungoi as reagimi i Ilirit. Balerini u kundërpërgjme një foto në Instastory krahas së cilës shkruante: “I qan shpirti kësaj bananes për pak pleh Iliri”– referuar kështu Monika Lubonjës, e cila shpesh në shtëpinë e BBV u bë virale për batutat e saj me bananet.