DUETI MË I BUKUR/ Video ku Tian dhe Tuna këndojnë bashkë nuk duhet humbur – AlpeGossip
DUETI MË I BUKUR/ Video ku Tian dhe Tuna këndojnë bashkë nuk duhet humbur

DUETI MË I BUKUR/ Video ku Tian dhe Tuna këndojnë bashkë nuk duhet humbur

Tuna pak kohë më parë publikoi albumin e saj më të ri i cili rezultoi një sukses për këngëtaren pasi këngët u pëlqyen nga publiku dhe numërojnë shumë klikime në Youtube

Siç ka treguar këngëtarja djali i saj 3 vjeç Tian i pëlqen shumë muzika dhe herë pas here Tuna nuk ngurron të publikojë video të ndryshme të tij. Pak minuta më parë ajo ka postuar një video ku shihet duke bërë një duet me vogëlushin.

Tuna dëgjohet duke kënduar këngën “Krejt mu kanë përzi”, ndërkohë që djali i saj e shoqëron dhe bën zërin e dytë. Siç duket edhe Tian e ka pëlqyer albumin e ri të Tunës dhe i ka mësuar të gjitha këngët e saj.