BUZËQESH DHE POZO! Ky do të jetë trendi më i përhapur i Instagramit në 2019 (FOTO) - AlpeGossip
BUZËQESH DHE POZO! Ky do të jetë trendi më i përhapur i Instagramit në 2019 (FOTO)

BUZËQESH DHE POZO! Ky do të jetë trendi më i përhapur i Instagramit në 2019 (FOTO)

Instagrami është kthyer në një nga rrjete sociale më “jetikë” duke u kthyer kështu në pjesë të pandashme të përditshmërisë.

Shpeshherë ai përditësohet me trende të reja nga përdoruesit për sa i përket fotografive dhe tashmë vajzat nga e gjithë bota na prezantojnë me “të rejat e fundit”.

Bëhet fjalë për “pozo dhe buzëqesh”  e cila i bën fotot të duken perfekte. Ajo konsiston në mbylljen e syve teksa buzëqesh në mënyrë “lozonjare”.

A do e provoni?