ÇMENDET RRJETI/ Meghan Markle rikthehet në Instagram por gjërat nuk janë aspak siç duken (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDET RRJETI/ Meghan Markle rikthehet në Instagram por gjërat nuk janë aspak siç duken (FOTO)

ÇMENDET RRJETI/ Meghan Markle rikthehet në Instagram por gjërat nuk janë aspak siç duken (FOTO)

Këtë mëngjes fansat e Meghan Markle u surprizuan teksa navigonin në Instagram. Llogaria e dukeshës në rrjetin social ishte riaktivizuar rastësisht në mënyrë të pashpjegueshme.

Meghan e mbylli llogarinë e saj para se të bëhej zyrtarisht pjesë e familjes mbretërore kështu që ky riaktivizim është një lajm shumë i madh. Ose do të ishte, në qoftë se ky nuk do ishte një çrregullim i Instagram-it.

Sipas reporterit mbretëror Omid Scobie, Meghan nuk ka vendosur rastësisht që të kthehet në rrjetin e famshëm social, por ky është thjesht një gabim i Instagram.

Megjithatë asnjë nga postimet apo 3 milion ndjekësit e saj nuk ishin larguar nga faqja zyrtare e dukeshës.

Por profili i Meghan u zhduk sërish shumë shpejt dhe mesa duket nuk ka në mend të rikthehet sërish.