“KUR GJITHÇKA KA KUPTIM”/ Tuna ndan momentin më special të ditës me Tianin (FOTO) – AlpeGossip
“KUR GJITHÇKA KA KUPTIM”/ Tuna ndan momentin më special të ditës me Tianin (FOTO)

“KUR GJITHÇKA KA KUPTIM”/ Tuna ndan momentin më special të ditës me Tianin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Tuna pasi solli në jetë djalin e saj Tian,u rikthye sërish me projektet të reja. Këngëtarja  detyrohet të lëvizë shpesh për shkak të koncerteve dhe kalon kohë larg të birit por sapo ktheht në shtëpi i dedikohet Tianit.

Tuna është shumë aktive në rrjetin social “Instagram” ku tregon gjithmon momentet e ëmbla me të birin.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto të ëmbël ku shkruan: “Kur gjithçka ka kuptim tjetër”