Me zemrën e mbush me dhimbje/ Ronela Hajati kujton …(FOTO) – AlpeGossip
Me zemrën e mbush me dhimbje/ Ronela Hajati kujton …(FOTO)

Me zemrën e mbush me dhimbje/ Ronela Hajati kujton …(FOTO)

Këngëtarja Ronela Hajati nuk është në ditën e saj më të mirë.
Në postimin e saj më të fundit këngëtarja ka treguar se janë bërë plot 5 vjet nga humbja e babait të saj.

‘5 vjet pa ty ba. Sa na mungon’ ka shkruar ajo në dedikimn e saj.

Dhe më parë Ronela ka treguar se ndarja nga jeta e babait të saj ka qenë një goditje për të.