BIE NGA KAMIONI NË AUTOSTRADË/ Burri humb tragjikisht jetën – AlpeGossip
BIE NGA KAMIONI NË AUTOSTRADË/  Burri humb tragjikisht jetën

BIE NGA KAMIONI NË AUTOSTRADË/ Burri humb tragjikisht jetën

Një burrë humbi tragjikisht jetën pasi ra nga një automjet në lëvizje, në një prej autostradave më të ngarkuara në Florida të SHBA.

Sipas zyrtarëve të policisë atje, Justin Hamilton udhëtonte në Interstate 75, kur pasagjeri që ndodhej me të në mjet, lëvizi nga sedilja e ku ndodhej i ulur për në pjesën e pasme të kamionit, në përpjekje për të kyçur mirë një derë.

Autoritetet thonë se 38-vjeçari Brandon Inman humbi ekuilibrin dhe ra në rrugë, duke humbur tragjikisht jetën. Si pasojë e këtij aksidenti autostrada qëndroi e mbyllur për disa orë