“NËSE KE OFERTË…”/ Nuk do e besoni arsyen përse Suada Sherifi nuk është më pjesë e televizionit (VIDEO) – AlpeGossip
“NËSE KE OFERTË…”/ Nuk do e besoni arsyen përse Suada Sherifi nuk është më pjesë e televizionit (VIDEO)

“NËSE KE OFERTË…”/ Nuk do e besoni arsyen përse Suada Sherifi nuk është më pjesë e televizionit (VIDEO)

Suada Sherifi është cilësuar gjithnjë si një nga vajzat më të bukura të ekranit. Aktualisht ajo është e angazhuar dhe deikuar plotësisht biznesit të saj dhe familjes duke u shkëputur kështu disi nga televizioni dhe ekrani.

Por teksa sheh televizionet që shpesh kthejnë në ekran figura publike për të cilat publiku shpesh ka nostalgji, të lind pyetja se përse ende Suadën nuk e kemi parë në ekran si moderatore apo pjesë e televizionit.

E ftuar këtë të shtunë në Thumb, e pyetur nga Aulona dhe Fatma, Suada ka treguar se në fakt nuk ka patur deri tani një ofertë për të qenë pjesë e ekranit shqiptar.

” Nëse ke ofertë e mendon, por kur (nuk ke) fare fare s’ke si e mendon”,- është përgjigjur ish-missi.

Mesa duket arsyeja përse Suadën nuk e shohim në ekran paska qenë shumë ndryshe. Vetë Suada ndoshta dhe do e kishte menduar veten si pjesë e një programi, kështu që televizionet ndoshta duhet që ta mendojnë njëherë.