LIDHJA ME 23 VITE DIFERENCË/ Këngëtari e do marrëzisht, modelja kërkon vetëm vëmendje – AlpeGossip
LIDHJA ME 23 VITE DIFERENCË/ Këngëtari e do marrëzisht, modelja kërkon vetëm vëmendje

LIDHJA ME 23 VITE DIFERENCË/ Këngëtari e do marrëzisht, modelja kërkon vetëm vëmendje

Këngëtari Liam Payne po shijon disa momente të bukura me partneren e re, supermodelen Naomi Campbell.

Cifti me 23 vite diferencë nisi lidhjen sekrete të dashurisë para dy muajsh. Ylli i “One Direction”, Liam 25 vjec është parë duke qëndruar krah Naomi, 48 vjece në Londër dhe Nju Jork.

Një burim pranë tij thotë: “Ai nuk mund ti besojë fatit që ka”.

Thuhet se këngëtari është dashuruar kokë e këmbë me supermodelen britaneze.

Supermodelja e ka prezantuar me gjigantët e modës, si Hugo Boss, pasi Liam synon të rrisë karrierën e tij të modelingut.

Një burim tjetër tha: “Njerëzit po shqetësohen sepse Liam mund të përfundojë me zemër të thyer. Nga pikëpamja e Naomit, të qenit me Liam e ndihmon të qëndrojë në titujt e faqeve rozë.”